Regulamin

REGULAMIN DOMKÓW LETNISKOWYCH „DOMKI U KAMY”

Szanowni Państwo, serdecznie witamy w domkach letniskowych „Domki u Kamy”. Mamy nadzieje, że za pomocą poniższego regulaminu uda nam się zapewnić Państwu pełne zadowolenie i jednocześnie jego sprawną organizację.

 1. Goście przebywający w domkach letniskowych „Domki u Kamy” proszeni są o przestrzeganie zasad bezpiecznego i kulturalnego wypoczynku.
 2. O Państwa komfortowy pobyt i spokojny wypoczynek na miejscu dba Właściciel, wszelkie uwagi, usterki prosimy zgłaszać na bieżąco osobiście lub pod nr telefonu 503 63 53 46.
 3. Doba hotelowa trwa od godz. 13:00 w dniu przyjazdu do godz. 10:00 dnia następnego.
 4. Opłaty za pobyt należy uiścić w dniu przyjazdu (w rozliczeniu uwzględniana jest wpłata zadatku). Nie realizujemy kart płatniczych.
 5. Rezygnacja z części pobytu, późniejszy przyjazd oraz wcześniejsze opuszczenie domków, spowodowane nie z winy właściciela , nie uprawnia do zwrotu wpłaconych należności za pobyt. Całkowita rezygnacja z pobytu nie uprawnia do zwrotu wpłaconego zadatku.
 6. Do korzystania z domków letniskowych uprawnione są tylko osoby zakwaterowane. Przy meldunku należy okazać dokument tożsamości ze zdjęciem.
 7. Wczasowicze przebywający na terenie ośrodka na wczasach ubezpieczeni są we własnym zakresie.
 8. Goście nie mogą przekazywać domku letniskowego osobom trzecim, nawet jeśli nie upłynął okres, za który uiścił należną za pobyt opłatę.
 9. Odbiór i zdanie domku odbywa się zawsze w towarzystwie Właściciela. Prosimy o wcześniejsze zgłaszanie właścicielowi godziny wyjazdu, w celu umożliwienia sprawnego odbioru domku.
 10. Każdy z gości jest zobowiązany do uważnego obchodzenia się z wyposażeniem domków. O powstałych szkodach należy niezwłocznie zawiadomić właściciela. Za powstałą z winy gości szkodę lub braki w wyposażeniu domku, goście ponoszą pełną odpowiedzialność materialną.
 11. Zabrania się samodzielnych napraw, modernizacji sprzętu będącego na wyposażeniu domków.
 12. W związku z ponoszeniem przez Rodziców odpowiedzialności za bezpieczeństwo i za wszelkie skutki działań swoich dzieci, właściciel obiektu zwraca się z prośbą o wzmożoną opiekę nad nimi.
 13. Korzystanie z placu zabaw tylko pod opieką osób dorosłych, którzy całkowicie są odpowiedzialni za ich bezpieczeństwo.
 14. Właściciel ośrodka nie ponosi odpowiedzialności materialnej za rzeczy należące do gości pozostawione w domku, jak również nie ponosi odpowiedzialności prawnej jak i materialnej za szkody lub kradzież samochodów pozostawionych na parkingu ośrodka (parking niestrzeżony). Obowiązek zabezpieczenia swoich rzeczy przed kradzieżą i zniszczeniem spoczywa na ich właścicielach.
 15. Prosimy o zachowanie należytej staranności związanej z zamykaniem okien i drzwi w momencie opuszczania pokoju.
 16. W domkach obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów, używania własnych kuchenek i piecyków elektrycznych. W przypadku chłodniejszych dni zapewniamy Państwu własny sprzęt grzejący.
 17. Na terenie ośrodka znajduje się Wifi, hasło do korzystania z sieci internetowej to …

Kontakt / Rezerwacja

tel. 663 729 532
tel. 503 635 346

Numer konta

PL 83156000132015112041610002